| Cestovná kancelária

Autobusový zájazd  na ostrov Smola – Jostolen  Betten&Rorbuer

Rybársky kemp leží na juhozápade ostrova Smola vo fjorde Jostolen, ktorý je zároveň ochranou pred vetrom pri love rýb. Z fjordu sa dá vyraziť člnom medzi ostrovy, v okolí ktorých sa nachádzajú podmorské hory, ktoré sú prirodzeným útočiskom pre všetky druhy tresiek, mieňov a halibutov.

Doprava: Doprava je zabezpečená luxusným autobusom Mercedes, alebo Setra, ktorý ťahá 2-nápravový prívesný vozík.  Autobus je pre 50 osôb, preto je zabezpečené pohodlné cestovanie. Počas cesty je zabezpečený predaj piva, nealko nápojov, káva a čaj. Cestuje sa po trase Trnava- Praha-Berlín-Rostock-(trajekt do Trelleborgu)- Trelleborg- Oslo-SandvikaEdoy (20 min. trajekt) – Smola- Jostolen.  Cesta trvá 2 dni a 2 noci (cca 52 hodín). Tí, ktorí zo zdravotných dôvodov, pracovnej vyťaženosti, alebo pohodlnosti nemôžu si dovoliť cestovať 4 dni a noci (cesta tam i späť) môžeme zabezpečiť letenky do Osla, kde ich vyzdvihneme na letisku a autobusom pocestujú  10-12 hodín. Letenky nie sú zahrnuté v cene zájazdu. Všetky osobné veci (kufor, udice, box na mrazené ryby) vezie autobus, miesto v autobuse majú zabezpečené aj letiaci. Letenky si záujemcovia zabezpečia individuálne, alebo ich zabezpečí cestovná kancelária.

Ubytovanie:

Je zabezpečené v samostatne stojacich chatkách pre 6 osôb s rozlohou približne 40m2. Chatka je vybavená s dvomi spálňami s poschodovou posteľou a spálňou v podkroví s dvomi samostatne stojacimi posteľami. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím  kútom s WC. V spoločnom priestore je  kompletne vybavená kuchyňa s chladničkou, elektrickým sporákom, umývačkou riadu ,  televízorom a wifi.  Mrazničky sú v samostatnej prístavbe.

Člny:

Ku každej chatke sú pridelené  2 člny. Kaasboll , alebo Oien 19-21 stôp s 50/60k motorom so sonarom a GPS.

Rybolov:

V lokalite sa nachádza veľké množstvo rôznych druhov rýb: treska obecná, treska polak, treska tmavá, kapitálne miene, šťukozubce a halibuty.

Množstvo ostrovov v blízkom okolí je výhoda pri veternom počasí. Nájdete si tu vhodné miesta ako pre prívlač,  tak i pre pilkrovanie.  Miestnosť na spracovanie rýb je hneď vedľa  chatiek a v budove sa nachádzajú aj  mrazáky.

Cena a termín zájazdu:

2.TERMÍN

Zájazd sa uskutoční 29.7.-12.8.2023, (pre tých, ktorí letia letecky 30.7.-10.8.2023)

Pobyt je od 31.7.-10.8.2023 ( 10 dní)

Cena:  899 eur/osoba

Cena zahŕňa: doprava autobusom a dovoz 18 kg mrazených rýb/ osoba, ubytovanie v 6 posteľových chatkách s 2 člnmi,  posteľnú  bielizeň, čistenie chatiek,  pripojenie WIFI,  plavby trajektom: Rostock-Trelleborg  a EdoyaSandvika.

Cena nezahŕňa: letenku (v prípade záujmu o leteckú dopravu), PHM do člnu, cestovné poistenie.

K dispozícii máme 6- šesťposteľových chatiek  a 12 člnov.

Tí, ktorí nechcú cestovať 2 dni a 2 noci  autobusom tam i späť, môžu si individuálne zabezpečiť letenku (na požiadanie môžeme pomôcť pri zabezpečení aj my) na let:

Let do Osla 30.7.2023:

Odlet :  Viedeň  o 11:15 hod., prílet : Oslo  o 13:35 hod.

Let do Viedne cesta späť 10.8.2023:

Odlet :  Oslo  o 14:20 hod., prílet : Viedeň  o 16:40 hod.

Cena individuálnej letenky je cca 280 €/ osoba (let je priamy bez prestupov). Každý letiaci je účastníkom autobusového zájazdu a má v autobuse zabezpečené miesto na sedenie a batožinu.