Autobusový zájazd do Nórska - Snillfjord

Snillfjord - znamená v nórskom jazyku tichý fjord, ktorý je dlhý cez 12 km a nachádza sa západne od tretieho najväčšieho mesta Trondheim. Okolité hory sú hlavne v auguste rajom na zbieranie lesných plodov (čučoriedky, černice, brusnice a hlavne hríby).

Doprava
Do kempingu Snillfjord účastníkov zájazdu dopraví autobus s prívesným vozíkom. Autobus ide po trase Trnava - Praha - Rostock - trajekt do Trellebogu - Oslo - Snillfjord. Pre účastníkov zájazdu nie sú zabezpečené kajuty. Tie sa môžu objednať individuálne. Cena 4-posteľovej kajuty je 42 €. V rámci dopravy je zabezpečený aj prevoz mrazených úlovkov na Slovensko

Ubytovanie
V kempingu sa nachádzajú štyri štvorposteľové chatky, tri päťposteľové a jednoposchodový dom pre desať osôb. Mrazák (300 l) pre každú chatku. V každej chatke je zariadená kuchyňa na samostatné varenie. Udiareň, gril a spoločenská miestnosť. Štvorposteľové chatky využívajú spoločné WC a umyvárku.

Člny
Zájazd má k dispozícií laminátové člny pre 3-5 osôb. V cene zájazdu je čln s 5k motorom, 8-10k motor je za doplatok 55€/10 dní.

Rybolov
Najčastejšie spôsoby lovu sú pilkrovanie a prívlač. Úlovkami sú treska čierna, treska obyčajná, mieň, lumb, žralok a makrela.

Termin a cena
30.07. - 13.08. 2015 (10 dní rybolov)
Cena: 679€

Zľavy
-na osobu pri skupine 4 a viac osôb je 13€ / osoba
-pre účastníkov, ktorí sa už v minulosti zúčastnili zájazdu do Snillfjordu 30€