Garten Orland - autobusový zajazd 2018 + individualná doprava

Chatka
V ústí Trondheimského fjordu leží ostrov Garten, na ktorom je vybudovaný nový luxusný kemp. Tento fjord je známy ako veľmi rybnatý fjord s bohatou osádkou rýb. Okolie ostrova Garten umožňuje lov rýb i v zhoršených poveternostných podmienkach, pretože vždy sa dajú nájsť úkryty v záveterných stranách ostrova, alebo v závetrí iných ostrovov. Medzi každoročné úlovky rybárov patria rekordné úlovky mieňov, tresiek tmavých, tresiek obyčajných a tresiek polak. V posledných rokoch i tu sa nachádzajú v mesiacoch júl a august miesta s hojným výskytom šťukozubcov (heik). Medzi veľké prednosti kempu patrí výnimočne luxusné ubytovanie, ktoré ťažko nájde konkurenciu.

Ubytovanie
Ubytovanie je v šiestich chatkách s podlahovým kúrením. Každá chatka pre 6 osôb je zariadená kompletnou kuchyňou ( veľká chladnička, sklovarná doska na varenie s rúrou na pečenie, mikrovlnná rúra, kávovar a kompletný riadový servis, , myčka riadu s tabletkami). Kuchyňa je spojená s obývačkou, kde sa nachádza veľká kožená sedačka s TV(aj české programy) a prístup na WIFI. Súčasťou tejto miestnosti je veľký jedálenský stôl s výhľadom na záliv. Z obývacej miestnosti sa vychádza na terasu. V chatke sú tri dvojposteľové spálne, kúpeľňa s WC a jedno samostatné WC. V chatke sa nachádza samostatná mraznička na potraviny a ďalšia mraznička na úlovky sa nachádza v spoločných priestoroch. Ku každej chatke sú pridelené dva člny každý pre 3 osoby.
Kompletne zariadená kuchyňa
Oddychová časť obývacej miestnosti
Ubytovaní spia po dvoch na izbe
v areáli kempingu sa nachádza grilovací domček, ktorý je často využívaný na spoločné opekania úlovkov a družnú debatu.
 

V objekte kempu, hneď vedľa móla sa nachádza filetáreň vybavená nerezovými stolmi a tečúcou vodou.

 

domček filetrárne

Člny
V kempingu sú k dispozícii člny s 30-40k a dva člny 70k. Každý čln je vybavený sonarom s GPS-kom. Mólo s člnmi sa nachádza priamo pod chatkami. V rámci ceny zájazdu sú na každý čln počítaný traja rybári. Člny sú vybavené s elektrickým štartérom, volantovým riadením. K výbave člnov patria záchranné vesty.

Dva člny so 70k motorom

Člny s 30k člny 30-40k motorom so sonarom a GPS

Doplnkové služby
Posteľná bielizeň, uterák, toaletný papier je v cene zájazdu. Pre rok 2017 je možné sa dohodnúť s prenajímateľom kempu Karolom na celodennom bezplatnom sprevádzaní a oboznamovaní sa s loviskami v danej lokalite. Karol v danej lokalite pôsobí už 16 rokov a patrí medzi uznávaných sprievodcov medzi slovenskými, českými a nemeckými rybármi.

Doprava pre 1. a 2. termín
Do kempingu  Garden účastníkov zájazdu dopraví autobus s prívesným vozíkom. Autobus ide po trase Trnava -Bratislava-Brno- Praha - Rostock - trajekt do Trellebogu - Oslo - trajekt Garten. Počas cesty je šoférmi zabezpečené občerstvenie: káva, čaj, nealko a pivo. Trajekt Rostock - Trelleborg je od 7,30 hod. do 14,00 hod. Pre účastníkov nie sú zabezpečené kajuty.  V prípade záujmu sa môže tieto objednať  pri nástupe na trajekt, alebo požiadať o zabezpečenie kajuty pri objednávaní zájazdu . V rámci dopravy je zabezpečený aj prevoz mrazených úlovkov na Slovensko. Pre tých, ktorí nechcú absolvovať 4.500 km cestu autobusom (2 dni a 2 noci tam a späť) je možné zabezpeči ť  letenky (tieto nie sú v cene zájazdu).  Odlet z letiska Bratislava, alebo Viedeň do Oslo, kde by sme cestujúcich vyzdvihli naším autobusom a absolvovali by už iba zvyšok cesty na Garten (cca 10 hod.)  bez ďalšieho letu do Trondheimu a následného transferu do miesta pobytu. Kompletnú cestovnú batožinu by sme im viezli autobusom už zo Slovenska. Na spiatočnej ceste by vystúpili v Oslo pri letisku a o dva dni  by si vyzdvihli svoju batožinu a úlovky po príjazde autobusu na Slovensko.

Ceny a termíny (luxusny kemp na ostrove Garten Orland)

1. termín autobusom 7.6.-21.6.2018-14 dní (letecky od 8.6.-19.6.2018) pobyt 11dní, max. počet 33 osôb
Cena 885 €
2. termín autobusom 26.7.-9.8.2018-14 dní (letecky od 27.7.-7.8.2018) pobyt 11dní, max. počet 33 osôb
Cena 885 €

Zľavy pre oba turnusy: 25 € pri ceste lietadlom, 25 € pri zaplatení 450 € zálohy do 30.9.2017.
Cena leteniek nie je zahrnutá v cene zájazdu.

Ceny zájazdov pre individuálnu dopravu na ostrov Garten:
Ubytovanie na 7 dní, od soboty do soboty, chatka max. pre 6 osôb......1828,-Eur
Ubytovanie na 10 dní, od soboty do utorka, chatka max. pre 6 osôb.....2507,-Eur
Ubytovanie na 11 dní, od utorka do soboty, chatka max. pre 6 osôb.....2757,-Eur
(Čln 40PS, 17,5ft, Evinrude,GPS, sonar, el.štart )

Ceny extra člnov:
Čln 40PS, 17,5ft, Evinrude,GPS, sonar, el.štart na 7 dní.........................580,-Eur
Čln 40PS, 17,5ft, Evinrude,GPS, sonar, el.štart na 10 dní.......................830,-Eur
Čln 40PS, 17,5ft, Evinrude,GPS, sonar, el.štart na 11 dní.......................912,-Eur


Tešíme sa na rybačku s vami!